Rodzaje tańca

ACTIVE DANCE

POP DANCE

01

(dzieci w wieku 5 – 8 lat) zajęcia odbywają się w oparciu o technikę disco dance z elementami show. Jest to styl łączący w sobie różne style taneczne ( jazz, modern). Zajęcia są niezwykle expresyjne, kształtują umiejętność wyrażania siebie a także pamięć ruchową i koordynację. Ponadto uczą gry gry aktorskiej i rozwijają fantazję twórczą. Jest to grupa biorąca udział w ogólnopolskich turniejach I zawodach tanecznych.

SHOW KIDS

02

(dzieci w wieku 8 – 12 lat) to grupa  zaawansowana dziecięca doskonalaca technike disco dance z elementami show. Wszystkie choreografie są szybkie i dynamiczne nacechowane wyskokami i wyrzutami rąk i nóg do góry w oparciu o technikę disco dance freestyle, gdzie dopuszczane są elementy akrobatyczne oraz gimnastyki artystycznej.  Dziewczęta uczą się gry aktorskiej oraz rozwijają fantazję w oparciu o koordynację ruchu. Na zajęciach rozwijana jest siła, kondycja, koncentracja i refleks. Grupa SHOW KIDS jest grupą  biorąca udział w  zawodach , turniejach I festiwalach tanecznych na arenie ogólnopolskiej.

ZUMBA KIDS

03

– to zajęcia taneczne w różnych rytmach muzyki latino, pop, Hause i hip hop,  gdzie przede wszystkim jest dużo zabawy i uśmiechu . Energiczna muzyka sprawia , że dzieci mogą wykorzystać swoje pokłady energii. Dzieci uczą się kroków i całych choreografii do konkretnych piosenek. Wprowadzamy także elementy akrobatyczne .

TANIEC WSPÓŁCZESNY

04

Taniec współczesny z elementami baletu – to zajęcia na których dzieci poznają podstawowe kroki tańca współczesnego , który wywodzi się z baletu jest jednak nieco luźniejszą formą tańca . Poprzez zabawę dzieci rozwijają swoje umiejętności,  budują poczucie własnej wartości  kształtują lekkość w ruchu oraz poczucie rytmu. Dzieci na tych zajęciach uczą się choreografii tanecznych do konkretnych piosenek. Taniec współczesny jest mocno związany z teatrem, a więc dzieci przenoszą się w świat spektakli oraz kreowania ról aktorskich i tańcząc opowiadają jakąś historię. Na zajęciach wprowadzane są elementy gimnastyki.

MTV DANCE

05

(dzieci w wieku 7 – 11 lat) to początkująca grupa biorąca udział w ogólnopolskich turniejach tańca. Zajęcia w tej grupie prowadzone są w stylu disco dance z elementami funky i latino, gdzie odchodzimy od sztywnych reguł i powtarzanych kroków na rzecz improwizacji, indywidualności i kreatywności. Podczas zajęć dzieci mają dodatkowo akrobatykę oraz ćwiczenia wydolnościowe doskonalące tempo, siłę, wytrzymałość i koordynację. Grupa MTV dance bierze udział w zawodach i turniejach ogólnopolskich.

Modern jazz MINI,
MIDI i MAXI

06

– bardzo popularna i lubiana forma tańca, nowoczesny taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię. Grupa Modern Jazz Maxi bierze udział w zawodach i turniejach ogólnopolskich.

Active Fitness i Taniec - Słupsk