Image Alt

Klaudia

Klaudia

Fitness/Zumba/Taniec

Magister pedagogiki i kilkunastoletni wykładowca na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Założycielka i menadżerka firmy Active Fitness i Taniec w Słupsku, działająca prężnie z zajęciami fitness, jogi, zumby, i innych form dla dorosłych. Założycielka i koordynatorka grup tanecznych Active Kids – zajęć dla dzieci od 4-15 roku życia.
Od dziecka pasjonatka tańca i fitnessu, Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała już w 5 roku swojego życia, chwilę póżniej przez długie lata związana była z bardzo znaną grupą taneczną w latach 1990-2000 „Przyjaźń” ze Słupskiego Ośrodka Kultury. Po roku 2000 rozpoczęła pracę najpierw jako Instruktorka Fitness, a kilka lat póżniej jako Instruktor Tańca.

Instruktor fitnessu od 18 lat, ale i również pilatesu i jogi oraz zumby, zumby strong i zumby dla dzieci. Od 8 lat pracując z dziećmi pragnie zaszczepić w nich swoją taneczną pasję i pokazać dzieciom świat tańca w przedszkolach i na sali, ale i również ogromna wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, pozwoliło stworzyć treningi taneczne i nie tylko, które cieszą się ogromnym powodzeniem i widocznymi efektami wśród uczestników.

Szkolenia:
– IFFA Pilates Maty I
– Pilates Maty II Karolina Libelt Pilates Studio
– Vinyasa Power Joga Basic-IFFA
– Zumba Fitness Instruktor
– Strong By Zumba Instruktor
– Zumba Kids Instruktor
– Salsation Instruktor
– Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik nadane przez szkołę Open Mind
– Open Mind Basic Aerobic Instruktor *OM szkolenie podstawowe *OM Basic Aerobic *OM Basic Step *OM Basic Body – OM Dance Aerobic
– prezenterka Maratonów Fitness i Zumby w całej Polsce
– Warsztaty Zumba Fitness
– ciągłe uczestnictwo w konwencjach, maratonach oraz warsztatach doskonalących
– kilkukrotne uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Fitness Fitexpo Poznań
– Konwencje Szkoły Open Mind, Cetniewo, Wałcz, Warszawa
– Warsztaty Reebok Uniwersity Poland- Poznań
– wielokrotne uczestnictwo w warsztatach Inhale-exhale Szkoły Open Mind z jednym z najbardziej prestiżowym instruktorem na świecie Robertem Stainbacherem
– organizatorka i współorganizatorka największych Maratonów Fitness i Zumba w Słupsku
– organizatorka ferii zimowych i letniego wypoczynku dla dzieci, w których głównym elementem jest taniec

Active Fitness i Taniec - Słupsk