Image Alt

Marta

Marta

Fitness

Z wykształcenia jest magistrem administracji, ale również Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym. Na codzień pracuje w branży motoryzacyjnej, a wieczorami staje się pasjonatka aktywnego stylu życia. Z Fitnessem związana stale od 10 lat. Jej pasja do aktywnosci rozwijala sie już od mlodzienczych lat. Jako nastolatka nalezala do grup tanecznych, gdzie nabierala doswiadczenia w roznych technikach tanecznych, po to aby po kilku latach sama mogla nauczac i dzielic sie swoja pasja i energią.
Marta jest instruktorem wszechstronnym- prowadzi zajęcia różnego typu od treningów cardio, wzmacniających, rozluźniających po taniec. Wielokrotnie zapraszana na maratony fitness jako prezenter. Współpracowała rowniez z dziecmi, prowadzac dla nich lekcje tańca oraz ćwiczenia rozwijające ich motorykę. Jedno jest pewne na jej zajęciach spotkasz się ze świetną muzyką, ogromem motywacji, energii oraz setkami spalonych kalorii.
Szkolenia : Trener Personalny, Instruktor Aerobiku Body Soul, Instruktor Step Aerobic FTP, Instruktor Zumbatomic budujący motorykę małą i dużą, Szkolenie Latin Fusion Salsa Jazz.
W Active Fitness i Taniec spotkacie Martę na zajęciach:
Power dance – power- energia, dance- taniec, czyli zastrzyk pozytywnej energii wraz z dużą dawka ćwiczeń wzmacniających całe ciało, a wszystko to w rytmie tańca i ćwiczeń wzmacniających połączonych w jedną całość. Zajęcia są w pełni kompletne począwszy od rozgrzewki, po część główną oraz stretching. Tańcz, ćwicz i spalaj mnóstwo kalorii.
Tabata – to trening typowo wysiłkowy i wzmacniający. Interwał trwający 20 sekund i następujący po nim 10 sekundowy odpoczynek regeneracyjny. Zaletami treningu to przede wszystkim przyspieszenie przemiany materii, spalanie tkanki tłuszczowej, a to wszystko podczas krótkich serii ćwiczeń. Całościowy trening i ćwiczenia są na tyle proste, że nawet osoby początkujące nie będą miały problemu z ich wykonaniem.


Active Fitness i Taniec - Słupsk