Image Alt

Wiktoria

Wiktoria

Fitness

Wiktoria to dyplomowana instruktorka tańca, która ukończyła kurs w Akademii Sportowej w Warszawie. Od najmłodszych lat była i jest zakochana w muzyce, a w szczególności w tańcu. Od dziecka uczęszczała na mnóstwo zajęć tanecznych, również brała udział w warsztatach na południu Polski, gdzie miała okazję nabywać doświadczenia i rozwijać swoją pasję ze znanymi choreografami, jak np. Michał Góral, Martyna Andrzejczak czy Katarzyna Nowak. Swoją pasję do muzyki rozwinęła podczas studiów w Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, której jest absolwentką, a egzamin choreograficzny zdała na ocenę 5.0, co potwierdza, że Wiktoria jest stworzona do tańca i tworzenia choreografii.
Wiktoria jest osobą z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, ale przede wszystkim potrafi zarażać swoją pasją, jak również nawiązać ciepłe relacje z ludźmi, co niewątpliwie sprawia, że w tańcu mogą razem z nią odkryć swoją wrażliwość i emocjonalność.
W czerwcu zeszłego roku Wiktorii udało się z dużym sukcesem zrealizować swoje marzenie, jakim było stworzenie w Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara autorskiego koncertu. W koncercie tym Wiktoria wraz ze swoimi podopiecznymi wokalistkami i tancerkami zaprezentowała własne utwory oraz choreografie.  Koncert spotkał się z gorącym przyjęciem. W Active prowadzi dwie grupy taneczne Dream Team (7-11 lat) oraz zespół Move (12-15 lat). Dziewczynki ze starszego zespołu już odniosły wielki sukces zdobywając III miejsce w mistrzostwach ogólnopolskich WADF oraz II miejsce na Ogólopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego.
Modern jazz – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad,
w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara
się opowiedzieć odbiorcy pewną historię.


Active Fitness i Taniec - Słupsk