c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

XCO

XCO

XCO-Trainer jest to unikalny przyrząd opracowany przez holenderskich fizjoterapeutów. Budowa przyrządu przypomina hantle w kształcie walca. Jest wykonany z aluminium i plastiku. XCO-Trainer w 2/3 swojej objętości wypełniony jest specjalnym granulatem krzemu, stanowiącym dynamiczną masę. Przyrząd zamknięty jest na obu końcach plastikowymi nakładkami. To właśnie dynamiczna masa wyróżnia XCO-Trainer spośród podobnych urządzeń treningowych. Pojedynczy XCO-Trainer waży jedynie 600gr. Podczas ruchu zawartość tuby przesuwa się w kierunku jednego z końców przyboru.

Badania przeprowadzone w Instytucie Fizyki Medycznej Uniwersytetu Erlangen-Nuernberg, dowodzą, że dzięki XCO spalanie kalorii wzrasta o ok. 33 proc., dodatkowo ćwiczenia z XCO pobudzają metabolizm nawet o 35%, co oznacza krótsze treningi przy zachowaniu tego samego efektu. Konstrukcja przyboru zmusza ćwiczącego do wykonania szybkich ruchów z energicznym zatrzymaniem.

trening XCO wpływa na: wytrzymałość, siłę, koordynację, elastyczność.

dzięki specjalnym hantlom spalanie kalorii jest o 33% większe

ćwiczenia pobudzają metabolizm

szybki i energiczny trening